prince of persia the two trones

9. března 2008 v 17:49 |  prince of persia the two trones
Obrazek
Prince of Persia the Two Thrones
stáhnout hru:
heslo: http://earningstut.x10hosting.com/
Je mozne ze heslo bude takto: http://earningstut.x10hosting.com
heslo:s-p-a-w-n
Většina lidí se domívá, že čas plyne jen jedním směrem jako voda - ale mýlí se. Já tvář času poznan. Čas je jako oceán uprostřed bouře. Ptáte se, kdo jsem a proč vám to všechno říkám? Pohodlně se posaďte, povím vám svůj neuvěřitelný příběh…
Princ z Persie
Postavy:
ObrazekPRINC
Princ se vrátil s ostrova času, kde sice nezabránil vzniku písků času, ale změnil svůj vlastní osud.
Velký hrdina, který naplňuje svůj osud. Při hře dospívá (psychicky) a poznává hodnoty, soucitu, obětovaní, cti a zdrženlivosti.
Osvobodit město od nebezpečných vetřelců a zachránit obyvatele Babylonu.
ObrazekTEMNÝ PRINC
Na začátku hry je princ vystaveny vlivům Písků času. V důsledku toho v něm vzniká nová osobnost, která nad nim pomaly přebírá nadvládu. Temný princ se stává silnějším a v různých částech hry převezme kontrolu nad tělem prince.
Je zosobněním všech temných stránek prince: nevděčnost, nelítost, hrůzostrašnost a egoismus.
Získat kontrolu nad princem a svést ho na cestu zla.
ObrazekKAILEENA
Ve Warrior Within střetl Princ Kaileenu, vládkyni času. Spolu opustili ostrov a vydali se do Babylonu. Krátko na je Kaileena unesená temným nepřítelem a zabitá. Protože ztělesňuje Písky času, který se uvolni a zapříčiní zkázu. Ale díky svojí nadpřirozenosti Kaileena nikdy úplně nezmizla. V příběhu zůstane s námi jako vypravěč.
ObrazekFARAH
Uplynulo sedm roků, od doby co jsme poznali Farah v The Sands of Time. Zestrála a proti svojí vůly přrišla do Babylonu. Události ze The Sands of Time se nikdy nestali, vzhledem k tomu, že na konci vrátil čas zpět. Princ má neuvěřitelně silné pouto k FARAH, ale ona ho i tak nepoznává.
Soucitná, duchapřítomná a silná. Taková jako Farah, kterou známe s The Sands of Time.
Usiluje po pomstě proti zlu, které ji zavedlo do Babylonu a získalo nadvládu nad městem. Její velký soucit ji často vede jako první postarat se o trpějíci obyvatele města.
RECENZE

Hořký návrat domů
Obrazek
Příběh nás přináší do okamžiku, kdy se princ vrací spolu se svojí milovanou Kaileenou do rodného Babylónu poté, co porazil nemilosrdného strážce času Dahaku... Cože, že prý takhle Warrior Within neskončil? Ale skončil, jenže souboj s Dahakou proběhl pouze pokud se vám podařilo získat všechny life upgrady(9). Jen díky tomu se vám mohlo podařit získat vodní meč, díky kterému jste se stali nelítostnému strážci času rovnocenným protivníkem. Ale zpátky do Babylónu, prince místo vřelého přivítání obyvateli města čekalo ještě vřelejší uvítání - zapálenými šípy doprovázeny ohnivými koulemi ohnivými koulemi a hořící město.
Obrazek
Kdysi pyšné a nádherné město Babylon se ocitá v troskách, kterými se valí zástupy nepřátelských vojsk. Okolo spousta ohně, kouř, trosky, všude zní zvuky boje a děsivý křik a pláč masakrovaných obyvatel. Co hůř, princova loď je zničena a Kaileena odvlečena neznámo kam. Později se s ní znovu setkáte, ovšem jen na krátký a bolestivý okamžik. Díky časovým kejklům z Warrior Within se totiž na scénu vrací staří nepřátelé, ale i staří přátelé.
Příběh hry po vzoru Sands of Time přednáší vypravěč, kterým se tentokrát stala Kaileena. Každou chvíli vám její komentář osvětlí další postup Prince, jeho chování a její vlastní pocity. I samotný princ během svého putování zničeným městem, v kterém strávil dětství, často komentuje své city a nálady. A do hry se připojuje i nová postava; Temný princ. Zosobnění agresivity a negativních prvků princova chování, které se mu probudilo v mysli po infikaci písky času. Většinu hry budete sledovat neustálý boj mezi dvěma princovými já - jedním milosrdným, soucitným a spravedlivým a druhým žíznícím po pomstě. Obrazek
Vnitřní boj dvou princů dává hře neuvěřitelný náboj a pocit lidskosti. Princ je neustále strháván tu na jednu, tu na druhou stranu, temné já do všeho pořád kecá a popichuje hrdinu cynickými hláškami. Velký podíl na výborném efektu dvou princů má naprosto špičkový dabing. Světlého prince mluví stejný člověk jako v Sands of Time, temný získal hlas z Warrior Within. Princ jako osobnost je vystaven natolik kvalitně a silně, že nepamatuji, kdy jsem se naposledy tolik cítil s hlavním hrdinou.
Obrazek
Ovšem vzájemný souboj neprobíhá jen v hlavě, čas od času získá Temný princ nadvládu nad tělem. V ten okamžik kromě jiného fyzického vzhledu nabydete i vlastnosti podobné Sand Wraithovi z Warrior Within. Neustále vám ubíhá život, který si musíte doplňovat písky času vypadávajícími ze zabitých protivníků či z rozbitého nábytku, truhel, nádobí a tak podobně. Během hraní s Temným Princem narazíte na daleko víc protivníků, což má za následek skoro totální nesmrtelnost. Jediná dávka písku totiž doplní zdraví na maximum. Ovšem při překonávání překážek vám nemilosrdně ubíhá čas.
Obrazek
Což v jedné fázi ke konci hry, kde strávíte v kůži Temného Prince více času, vám dává temné já tvrdě najevo cynickým: "Tik tak Princi, tik tak." V temné podobě získáváte k dispozici řetěz, díky kterému lze přeskakovat propasti a další překážky a též vám v řadách protivníků dokáže zaručeně zařídit pozornost. Pohled na Temného prince, kterak se svítícím řetězem vytváří rotující kruh smrti, vypadá skvěle.
Obrazek
Systém bojů zůstal zachován z Warrior Within, Free-Form Fighting, jak ho nazývají tvůrci. Ovšem tentokrát ovládáte pouze jedinou primární zbraň - dýku času. Sekundární zbraň však mile rádi poskytnou protivníci, většinou nedobrovolně. Temný princ sekundární zbraně měnit nemůže, musí si vystačit s řetězem, ne že by však bylo zbraně nad něj. Opět tu máme doslova záplavu komb, díky kterým se prosekávání zástupy protivníků stává zábavné a efektní na pohled. Přibylo spoustu nových pohybů, pokud si dobře pamatuji, tak například útoky z běhu po zdi ve WW nebyly. Stejně jako v minulém díle si lze bohatě vystačit s několika účinnými komby, ale já se je snažil pro větší efektnost střídat. Záleží tedy jen na vás. Choreografie bojů zůstala na vysoké úrovni, běhání po zdech, přeskakování protivníků, probodávání jejich vlastními meči...
Obrazek
S určitou zvráceností se dá říci, že jsem se rád díval na to jak pomocí komby beru protivníkův meč a nemilosrdně mu stínám hlavu. Ve většině případů se hodí místo čelního útoku využít novinky v The Two Thrones - systému Speed Skill. Pokud se vám podaří nepozorovaně přiblížit za záda protivníka, což vám hra indikuje znatelným grafickým efektem, lze ho zmasakrovat několika přesnými údery. Stačí tlačítkem spustit Speed Skill a pak během efektní animace mačkat v pravý okamžik tlačítko pro úder. Kdy přesně udeřit napoví krátké zastavení a zmodrání obrazu a zablesknutí dýky. Počet bodnutí a čas na správnou reakci se liší podle síly protivníka. Na začátku stačí dva údery, na jejichž provedení máte celou věčnost, později nároky na časování zatraceně vzrostou. Pokud promeškáte ten pravý okamžik na bodnutí, protivník vaši ránu zablokuje a vám nezbude, než ho dobít klasicky.
Obrazek
Musím říct, že Speed Kill mě uchvátil natolik, že jsem často po nepovedených pokusech raději vracel čas a zkoušel to znovu. K tiché likvidaci protivníka nemusíte stát přímo za jeho zády. Princ se dokáže vrhat na cíle jako anděl smrti z různých říms, klád, lan, a podobně vyvýšených míst. Stačí být v potřebné vzdálenosti. U písečných portálů a podobně, kde hlídkuje povícero nepřátel, lze dokonce zmasakrovat najednou několik protivníků. Stačí jen najít to správné místo a pravý okamžik na spuštění Speed Killu, což může být občas problém. Ovšem výsledný efekt, kdy se Princ vrhá z jednoho na druhého jako nemilosrdný kat, vypadá naprosto skvostně a dokáže řádně vypumpovat adrenalin. Navíc technika Speed Kill je naprosto základní pomůcka, pokud chcete porazit většinu bossů.
Obrazek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

tak co je lepsi prince of persia nebo Assassin's Creed

Assassin's Creed 50.9% (84)
prince of persia 49.1% (81)

Komentáře

1 temny princ temny princ | 9. března 2008 v 19:02 | Reagovat

prince of persia je nejlepsi hra na svete

2 usdoyiz usdoyiz | E-mail | Web | 22. května 2009 v 12:37 | Reagovat

xbzGWy  <a href="http://vpuyoaxruxlb.com/">vpuyoaxruxlb</a>, [url=http://wgbrkniqmrqm.com/]wgbrkniqmrqm[/url], [link=http://ivlbhlwiofun.com/]ivlbhlwiofun[/link], http://gpxjrvlpzzgu.com/

3 DorogiKRDNup DorogiKRDNup | E-mail | 24. srpna 2017 v 16:17 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Горячий Ключ. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Под ключ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 (8 6 1) 2 4 1 2 3 4 5
___________________________
благоустройство ульяновского лесопарка
муп благоустройство казань сайт
муп благоустройство уфа демский район
озеленение и благоустройство территорий грачева скачать
благоустройство территории по астане

4 Avito321feks Avito321feks | E-mail | 28. září 2017 v 16:34 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

avito деньги за размещение
раздача аккаунтов авито 2016
авито деньги в долг челябинск
перевел деньги на карту сбербанка мошеннику авито
купить авито аккаунт с переадресацией

5 BethanyXbc BethanyXbc | E-mail | Web | 7. října 2017 v 0:58 | Reagovat

http://owhagroup.co.za/story.php?title=contact-us-%E2%80%93-canada-drugs-24

6 AlysonRgp AlysonRgp | E-mail | Web | 11. října 2017 v 21:38 | Reagovat

http://canadarxcentercom.doodlekit.com/

7 Dol77larcose Dol77larcose | E-mail | 14. října 2017 v 16:09 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

8 ElvaTot ElvaTot | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 12:36 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

9 MarcellaQzl MarcellaQzl | E-mail | 13. března 2018 v 23:54 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already being anxious maybe I should <a href=http://bookkeepingcertificationonline.com/kkk/buy-viagra>Contact</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

10 PhylisGbk PhylisGbk | E-mail | 18. března 2018 v 21:48 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://www.apolloclinic.com/online-clinic/can-dogs-have-ativan>website</a> and deal with it.

11 LesaTcr LesaTcr | E-mail | 12. dubna 2018 v 0:44 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have loads of work to do next week month. Plus the university exams are coming, it will be a hell. I am already being nervous maybe I should <a href=https://www.acom.us/kok/modafinil-smart-drug-review>click here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

12 LesaOyf LesaOyf | E-mail | 24. dubna 2018 v 23:00 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href="https://www.nationalpetregister.org/fail/long-term-side-effects-of-provigil</a> and deal with it.

13 PhylisGqe PhylisGqe | E-mail | 5. května 2018 v 3:44 | Reagovat

Hello everybody! Recently I have been struggling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://www.inmobiliachile.cl/uploads/pdfs/does-adipex-show-up-in-a-drug>site</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

14 LesaAcw LesaAcw | E-mail | 5. května 2018 v 4:37 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a stretch. I am already being nervous maybe I should <a href=http://legianbeachbali.com/wbe/legit-way-to-order-xanax-online>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

15 LesaJwl LesaJwl | E-mail | 11. května 2018 v 2:08 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href=http://www.westernproducts.com/zaz/clonazepam-ingredients>Contact</a> and deal with it.

16 PhylisLny PhylisLny | E-mail | 17. května 2018 v 6:19 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already being nervous maybe I should <a href=http://www.weinidylle.at/fail/can-you-get-high-on-tramadol-50>can you get high on tramadol 50 mg</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

17 PhylisTvt PhylisTvt | E-mail | 18. května 2018 v 23:55 | Reagovat

Hey all! Recently I have been battling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://yesilkivi.com/p1/liquid-viagra-drink>liquid viagra drink</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

18 PhylisSyy PhylisSyy | E-mail | 25. května 2018 v 21:12 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://www.areaa.org/wp-includes/style/how-to-use-viagra-50-mg-tablet>how to use viagra 50 mg tablet</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama