Březen 2008

prince of persia warrior within

14. března 2008 v 20:27 prince of persia warrior within hrdinove
prince of persia Warrior Within
Soundtrack: stáhnout
Spořič displeje: stáhnout
kompletní český dabing!! (menu, texty,videa a i dabing ve hře)! upload by hali99 pro moje stránky!!
Příběh začíná pár let po závěru předchozího The Sands of Time. Princ se vrátí do rodného Babylonu, aby sám sebe shledal hledaného nadpřirozenou silou, která má spadeno na samotného Prince... Vyhledá Starého Muže a žádá ho o radu. Ten mu vysvětlí že jeho předešlé činy (otevření Hodin s Pískem; využívání Dýky Času) probudily dávno zapomenuté převtělení Osudu, známe jako Dahaka.
Pronásledovaný Dahakou se Princ vrhne na cestu krveprolití a záhad, aby mohl vzdorovat jeho již předurčené smrti. Dospěje k závěru, že jedinou možnou cestou zůstat naživu je: Návrat do místa stvoření Písků času, tzn. návrat do dávné minulosti, a zabránění jejich vzniku. Bez Písků se jeho předešlé činy nestanou a Dahaka zmizí. Jeho dobrodružství ho zavede do středu samotného jádra všeho pekelného na Zemi - prokletého ostrova, pevnosti, která je už od nedávna největší lidskou noční můrou...
Jak jednoduše jde zabít nepřátele(komby)
obrázky:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Postavy:

Kaileena

Když Princ poprvé potkal Kaileenu, zdála se jako slepá přisluhovačka Císařovny/Vládkyně.Princ ji zachrání před Shahdee a ona za tuto výpomoc řekne Princovi jak zabrání vzniku Písků Času. Zdá se že je smrtelná. Vše ale napovídá tomu, že tato půvabná žena nebude človek. Byla stvořena samotnými Bohy. Část časové linie nese sama v sobě a vysledek toho je, že vládne ohromnou silou. Mezitím co ona existuje jen v Minulosti, může ovládat nezastavitelné armády písečných monster v přitomnosti. Je hodně chytrá, silná a nezná slitování.

Obrazek

Shahdee

Plně poddaná Vládkyni Času, je poveřena úkolem zajistit aby se Princ nedostal na Ostrov Času. Udělá vše v její moci, aby ho zneškodnila. Dobře si uvědomuje že jestli selže, Vládkyně ji zabije.

Obrazek

Dahaka


Zřejmě nadpřirozené monstrum stvořené Vládkyní za jediným účelem: Zničit Prince.

Obrazek

Sand Wraith

Aby toho nebylo málo, tak se Vládkyně zajistí ještě více. Sandwraith je pro Prince více než hrozba, je to pekelné stvoření, které chrání Vladkyni Času.

Obrazek
NEPŘÁTELÉ


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a samozřejmě videa!

prince of persia the two trones zbrane a speed kill

9. března 2008 v 19:17 prince of persia the two trones zbarane a speed kill
dýka času princ ji používá při speed kill tzv.rychlé zabití nepřítele Opět novinka The two thrones. Doslova se jedná o rychlé zabití. Díky tomu si můžete připadat jako tajný agent Sam Fisher, který tajně a neslyšně (ne však mírumilovně, některé kousky jsou opravdu brutální) likviduje své nepřátele. Zezadu se vždy přiblížíte k oběti a zmáčknete tlačítko (E) ke startu. Poté sledujete jak Princ Dýkou (nebo Temný princ řetězem) zabíjí toho parchanta, co vás chce zabít. Samozřejmě to on nedělá sám, to by bylo nudné, musíte mu proto pomoct (a to nemluvím jen o psychické podpoře). Pokaždé, když Dýka začne zářit, zmáčknete akční tlačítko a další úder může pokračovat. Musíte to ale zmáčknout přesně, jinak se celá akce ruší a vy buď ztratíte další kolečko Písků nebo se obyčejně proletíte celou místností nebo prostranstvím, když vás nepřítel odhodí. Speed kill je jediná možnost, jak zabíjet bosse, tudíž se vyplatí trénovat ho na jednotlivých vojácích Vezírovy armády.
No princ jinam používá spoustu jiných zbraní např.sekery,meče a palcáty nebo speciální zbraně co získáte pomocí cheatů
Pak je tu temný princ,který používá dýkový bič(řetěz) nejen na odstranění nepřátel,ale i na zachytávání se na různých vysutých tyčích nebo k přitáhnutí věcí.
zdroj: www.princeofpersia.ic.cz

prince of persia the two trones

9. března 2008 v 17:49 prince of persia the two trones
Obrazek
Prince of Persia the Two Thrones
stáhnout hru:
heslo: http://earningstut.x10hosting.com/
Je mozne ze heslo bude takto: http://earningstut.x10hosting.com
heslo:s-p-a-w-n
Většina lidí se domívá, že čas plyne jen jedním směrem jako voda - ale mýlí se. Já tvář času poznan. Čas je jako oceán uprostřed bouře. Ptáte se, kdo jsem a proč vám to všechno říkám? Pohodlně se posaďte, povím vám svůj neuvěřitelný příběh…
Princ z Persie
Postavy:
ObrazekPRINC
Princ se vrátil s ostrova času, kde sice nezabránil vzniku písků času, ale změnil svůj vlastní osud.
Velký hrdina, který naplňuje svůj osud. Při hře dospívá (psychicky) a poznává hodnoty, soucitu, obětovaní, cti a zdrženlivosti.
Osvobodit město od nebezpečných vetřelců a zachránit obyvatele Babylonu.
ObrazekTEMNÝ PRINC
Na začátku hry je princ vystaveny vlivům Písků času. V důsledku toho v něm vzniká nová osobnost, která nad nim pomaly přebírá nadvládu. Temný princ se stává silnějším a v různých částech hry převezme kontrolu nad tělem prince.
Je zosobněním všech temných stránek prince: nevděčnost, nelítost, hrůzostrašnost a egoismus.
Získat kontrolu nad princem a svést ho na cestu zla.
ObrazekKAILEENA
Ve Warrior Within střetl Princ Kaileenu, vládkyni času. Spolu opustili ostrov a vydali se do Babylonu. Krátko na je Kaileena unesená temným nepřítelem a zabitá. Protože ztělesňuje Písky času, který se uvolni a zapříčiní zkázu. Ale díky svojí nadpřirozenosti Kaileena nikdy úplně nezmizla. V příběhu zůstane s námi jako vypravěč.
ObrazekFARAH
Uplynulo sedm roků, od doby co jsme poznali Farah v The Sands of Time. Zestrála a proti svojí vůly přrišla do Babylonu. Události ze The Sands of Time se nikdy nestali, vzhledem k tomu, že na konci vrátil čas zpět. Princ má neuvěřitelně silné pouto k FARAH, ale ona ho i tak nepoznává.
Soucitná, duchapřítomná a silná. Taková jako Farah, kterou známe s The Sands of Time.
Usiluje po pomstě proti zlu, které ji zavedlo do Babylonu a získalo nadvládu nad městem. Její velký soucit ji často vede jako první postarat se o trpějíci obyvatele města.
RECENZE

Hořký návrat domů
Obrazek
Příběh nás přináší do okamžiku, kdy se princ vrací spolu se svojí milovanou Kaileenou do rodného Babylónu poté, co porazil nemilosrdného strážce času Dahaku... Cože, že prý takhle Warrior Within neskončil? Ale skončil, jenže souboj s Dahakou proběhl pouze pokud se vám podařilo získat všechny life upgrady(9). Jen díky tomu se vám mohlo podařit získat vodní meč, díky kterému jste se stali nelítostnému strážci času rovnocenným protivníkem. Ale zpátky do Babylónu, prince místo vřelého přivítání obyvateli města čekalo ještě vřelejší uvítání - zapálenými šípy doprovázeny ohnivými koulemi ohnivými koulemi a hořící město.
Obrazek
Kdysi pyšné a nádherné město Babylon se ocitá v troskách, kterými se valí zástupy nepřátelských vojsk. Okolo spousta ohně, kouř, trosky, všude zní zvuky boje a děsivý křik a pláč masakrovaných obyvatel. Co hůř, princova loď je zničena a Kaileena odvlečena neznámo kam. Později se s ní znovu setkáte, ovšem jen na krátký a bolestivý okamžik. Díky časovým kejklům z Warrior Within se totiž na scénu vrací staří nepřátelé, ale i staří přátelé.
Příběh hry po vzoru Sands of Time přednáší vypravěč, kterým se tentokrát stala Kaileena. Každou chvíli vám její komentář osvětlí další postup Prince, jeho chování a její vlastní pocity. I samotný princ během svého putování zničeným městem, v kterém strávil dětství, často komentuje své city a nálady. A do hry se připojuje i nová postava; Temný princ. Zosobnění agresivity a negativních prvků princova chování, které se mu probudilo v mysli po infikaci písky času. Většinu hry budete sledovat neustálý boj mezi dvěma princovými já - jedním milosrdným, soucitným a spravedlivým a druhým žíznícím po pomstě. Obrazek
Vnitřní boj dvou princů dává hře neuvěřitelný náboj a pocit lidskosti. Princ je neustále strháván tu na jednu, tu na druhou stranu, temné já do všeho pořád kecá a popichuje hrdinu cynickými hláškami. Velký podíl na výborném efektu dvou princů má naprosto špičkový dabing. Světlého prince mluví stejný člověk jako v Sands of Time, temný získal hlas z Warrior Within. Princ jako osobnost je vystaven natolik kvalitně a silně, že nepamatuji, kdy jsem se naposledy tolik cítil s hlavním hrdinou.
Obrazek
Ovšem vzájemný souboj neprobíhá jen v hlavě, čas od času získá Temný princ nadvládu nad tělem. V ten okamžik kromě jiného fyzického vzhledu nabydete i vlastnosti podobné Sand Wraithovi z Warrior Within. Neustále vám ubíhá život, který si musíte doplňovat písky času vypadávajícími ze zabitých protivníků či z rozbitého nábytku, truhel, nádobí a tak podobně. Během hraní s Temným Princem narazíte na daleko víc protivníků, což má za následek skoro totální nesmrtelnost. Jediná dávka písku totiž doplní zdraví na maximum. Ovšem při překonávání překážek vám nemilosrdně ubíhá čas.
Obrazek
Což v jedné fázi ke konci hry, kde strávíte v kůži Temného Prince více času, vám dává temné já tvrdě najevo cynickým: "Tik tak Princi, tik tak." V temné podobě získáváte k dispozici řetěz, díky kterému lze přeskakovat propasti a další překážky a též vám v řadách protivníků dokáže zaručeně zařídit pozornost. Pohled na Temného prince, kterak se svítícím řetězem vytváří rotující kruh smrti, vypadá skvěle.
Obrazek
Systém bojů zůstal zachován z Warrior Within, Free-Form Fighting, jak ho nazývají tvůrci. Ovšem tentokrát ovládáte pouze jedinou primární zbraň - dýku času. Sekundární zbraň však mile rádi poskytnou protivníci, většinou nedobrovolně. Temný princ sekundární zbraně měnit nemůže, musí si vystačit s řetězem, ne že by však bylo zbraně nad něj. Opět tu máme doslova záplavu komb, díky kterým se prosekávání zástupy protivníků stává zábavné a efektní na pohled. Přibylo spoustu nových pohybů, pokud si dobře pamatuji, tak například útoky z běhu po zdi ve WW nebyly. Stejně jako v minulém díle si lze bohatě vystačit s několika účinnými komby, ale já se je snažil pro větší efektnost střídat. Záleží tedy jen na vás. Choreografie bojů zůstala na vysoké úrovni, běhání po zdech, přeskakování protivníků, probodávání jejich vlastními meči...
Obrazek
S určitou zvráceností se dá říci, že jsem se rád díval na to jak pomocí komby beru protivníkův meč a nemilosrdně mu stínám hlavu. Ve většině případů se hodí místo čelního útoku využít novinky v The Two Thrones - systému Speed Skill. Pokud se vám podaří nepozorovaně přiblížit za záda protivníka, což vám hra indikuje znatelným grafickým efektem, lze ho zmasakrovat několika přesnými údery. Stačí tlačítkem spustit Speed Skill a pak během efektní animace mačkat v pravý okamžik tlačítko pro úder. Kdy přesně udeřit napoví krátké zastavení a zmodrání obrazu a zablesknutí dýky. Počet bodnutí a čas na správnou reakci se liší podle síly protivníka. Na začátku stačí dva údery, na jejichž provedení máte celou věčnost, později nároky na časování zatraceně vzrostou. Pokud promeškáte ten pravý okamžik na bodnutí, protivník vaši ránu zablokuje a vám nezbude, než ho dobít klasicky.
Obrazek
Musím říct, že Speed Kill mě uchvátil natolik, že jsem často po nepovedených pokusech raději vracel čas a zkoušel to znovu. K tiché likvidaci protivníka nemusíte stát přímo za jeho zády. Princ se dokáže vrhat na cíle jako anděl smrti z různých říms, klád, lan, a podobně vyvýšených míst. Stačí být v potřebné vzdálenosti. U písečných portálů a podobně, kde hlídkuje povícero nepřátel, lze dokonce zmasakrovat najednou několik protivníků. Stačí jen najít to správné místo a pravý okamžik na spuštění Speed Killu, což může být občas problém. Ovšem výsledný efekt, kdy se Princ vrhá z jednoho na druhého jako nemilosrdný kat, vypadá naprosto skvostně a dokáže řádně vypumpovat adrenalin. Navíc technika Speed Kill je naprosto základní pomůcka, pokud chcete porazit většinu bossů.
Obrazek

cd-key harry potter

9. března 2008 v 17:03 cd-key do harry potteru
Harry Potter and the Chamber of Secrets
1612-4431389-3567081-2617
Harry Potter and the Philosopher's Stone
0901-7014788-4117807-0206
Hary Potter and prisoner of Askaban
GQAJ-4LD8-S6HQ-U9NL-5YP3
T62S-ZHAC-JH2A-XBG8-EDEV
VURR-JVKU-H4WK-9DYD-DDEV
KN9H-RAU3-7CY3-R4Y3-VDEV
Harry Potter Quidditch Cup
BH4U-GCNX-WMJ8-ZGKY-4DEV

cd-key doom

9. března 2008 v 16:59 cd-key do doom 3
Doom 3
PVXB-L6U7-JPUZ-V3ND-B4

cd-key lord

9. března 2008 v 16:59 cd-key do do lord of the rings battle for middle earth
Lord of the rings:Battle for middle earth
5PXP-BNF6-UVTQ-9GFY-3HQJ
ZAFP-88YT-8JXD-7Q7S-HDZS

cd-key

9. března 2008 v 14:40 cd-key do battlefield 2

Battlefield 2 - cd key

AYB3-K6T5-9M93-KUEX-D6IU
ID33-ECT3-B247-5V1J-UAC6


spekouni

5. března 2008 v 19:20 spekouni